wit-trademark

   Tel: 06 215 16 836



Spiegel collectieBarok SpiegelsGouden spiegelsSpiegel Romano Antiekgoud

Spiegel Romano Antiekgoud

9.2525ag Spiegel Romano Antiekgoud

9.2525ag Spiegel Romano Antiekgoud9.2525ag Spiegel Romano Antiekgoud9.2525ag Spiegel Romano Antiekgoud9.2525ag Spiegel Romano Antiekgoud

€ 589,95

Productie/levertijd 4-5 weken

Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 88x119cm€ 589,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 88x149cm€ 689,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 104x129cm€ 689,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 88x180cm€ 799,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 88x210cm€ 829,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 119x180cm€ 829,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 119x149cm€ 799,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 67x147cm€ 599,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 67x177cm€ 719,95Bekijken
Spiegel Romano Antiekgoud Buitenmaat 107x207cm€ 879,95Bekijken



Ambachtelijk vervaardigd in Italië

Spiegel Romano Antiekgoud – stoere moderne spiegel in museumkwaliteit

Groot, breed en stoer: de spiegel Romano in antiekgoud combineert een strakke moderne vormgeving met een warme, ambachtelijke goudafwerking. De royale houten lijst van 14 cm breed en de scherpe, heldere lijnen geven Romano een krachtige uitstraling, terwijl het antiekgoud juist warmte en karakter toevoegt.

Romano wordt ambachtelijk vervaardigd in Italië in museumkwaliteit. De houten spiegellijst wordt eerst volledig op maat gemaakt en samengesteld. Pas wanneer de complete lijst klaar is, begint het kleurproces. Hierdoor worden de hoeken en versteknaden meegenomen in dezelfde afwerking als de rest van de lijst en zijn ook de versteknaden volledig doorgekleurd.

Voor de kleur antiekgoud wordt de complete houten lijst door ervaren Italiaanse ambachtslieden met de hand belegd met bladgoud slagmetaal. De dunne metaalblaadjes worden stuk voor stuk op de reeds samengestelde lijst aangebracht. Het is een traditionele en arbeidsintensieve techniek die de lijst een bijzondere diepte en rijke uitstraling geeft.

Na het aanbrengen van het bladgoud slagmetaal wordt de lijst met de hand gepatineerd. Hierdoor ontstaat de karakteristieke antiekgouden kleur met subtiele nuances tussen lichtere en donkerdere goudtinten. De patina accentueert de vorm van het brede profiel en geeft iedere Romano een authentieke, ambachtelijke uitstraling.

Juist de combinatie van de strakke moderne vorm en het warme antiekgoud maakt Romano bijzonder. De spiegel past prachtig in een modern interieur waarin goud als warm accent wordt gebruikt, maar combineert net zo mooi met klassieke, landelijke of hotel-chique interieurs.

Met een lijstbreedte van 14 cm heeft Romano veel uitstraling en is het model bijzonder geschikt voor grotere ruimtes en royale afmetingen. Als grote wandspiegel in een woonkamer of hal wordt Romano een echte blikvanger zonder overdadig te zijn.

Romano is ook prachtig als smalle, hoge passpiegel. In deze uitvoering komt de brede antiekgouden lijst extra mooi tot zijn recht en is de spiegel ideaal voor een hal, slaapkamer, dressing of kleedkamer. Kleinere uitvoeringen worden veel gekozen als badkamerspiegel of toiletspiegel.

Naast onze standaardmaten kan Romano Antiekgoud volledig als maatwerk spiegel worden vervaardigd. De afmetingen en verhoudingen kunnen worden aangepast aan de beschikbare ruimte, van een kleinere wandspiegel tot een royale passpiegel of grote blikvanger voor een open ruimte.

Antiekgoud – met de hand belegd en gepatineerd

Bladgoud slagmetaal
De complete houten lijst wordt pas na het samenstellen met de hand belegd met bladgoud slagmetaal. De dunne metaalblaadjes worden zorgvuldig op het houten oppervlak aangebracht en volgen daarbij ook de hoeken en het brede profiel van de lijst.

Met de hand gepatineerd
Na het aanbrengen van het bladgoud slagmetaal wordt de lijst handmatig gepatineerd. De patina geeft het goud zijn warme, licht verouderde uitstraling en zorgt voor subtiele kleurverschillen en extra diepte.

Doorgekleurde versteknaden
De houten lijst wordt eerst volledig vervaardigd en samengesteld en pas daarna gekleurd en afgewerkt. Hierdoor worden ook de hoeken en versteknaden volledig meegenomen in de antiekgouden afwerking en zijn de versteknaden doorgekleurd.

Ambachtelijk handwerk
Iedere Romano Antiekgoud wordt in Italië met de hand vervaardigd en afgewerkt. Het aanbrengen van het bladgoud slagmetaal en het patineren zijn ambachtelijke processen die de spiegel zijn karakteristieke uitstraling geven.

Museumkwaliteit uit Italië

Eerst vervaardigd, daarna gekleurd
De houten spiegellijst wordt eerst volledig op maat gemaakt en samengesteld. Pas daarna begint de ambachtelijke kleurafwerking. Dit is een belangrijk verschil met lijsten waarvan de losse profielen vooraf worden gekleurd.

Traditionele Italiaanse techniek
Het bladgoud slagmetaal wordt met de hand op de complete lijst aangebracht. Vervolgens wordt het goud handmatig gepatineerd om de karakteristieke antiekgouden uitstraling te creëren.

Volledig afgewerkte hoeken
Omdat de lijst pas na het samenstellen wordt gekleurd, worden de hoeken en versteknaden onderdeel van dezelfde afwerking. Hierdoor zijn de versteknaden volledig doorgekleurd.

Een ambachtelijk vervaardigde spiegel
Van het maken van de houten lijst tot het aanbrengen van het bladgoud slagmetaal en de uiteindelijke patina: iedere stap wordt met de hand uitgevoerd en zorgvuldig afgewerkt volgens de traditionele Italiaanse werkwijze.

Specificaties

Model
Romano

Spiegelstijl
Modern · strak · stoer

Herkomst
Ambachtelijk vervaardigd in Italië

Kwaliteit
Museumkwaliteit

Materiaal spiegellijst
Hout

Lijstbreedte
14 cm

Lijstdiepte
3,5 cm

Kleur
Antiekgoud

Kleurafwerking
Met de hand belegd met bladgoud slagmetaal

Patina
Na het vergulden met de hand gepatineerd voor een authentieke antiekgouden uitstraling

Productiemethode
De houten lijst wordt eerst volledig vervaardigd en samengesteld en pas daarna met de hand gekleurd en afgewerkt

Lijsthoeken
Volledig doorgekleurd en afgewerkt, waardoor de versteknaden doorgekleurd zijn

Oriëntatie
Afhankelijk van de gekozen maat horizontaal of verticaal toepasbaar

Maatwerk
Ja – maatwerk afmetingen zijn mogelijk

Spiegel Romano Antiekgoud op maat

Door de brede lijst van 14 cm is Romano bijzonder geschikt voor grote maatwerk spiegels. Een royale antiekgouden Romano aan een grote wand geeft direct warmte en karakter aan een woonkamer, hal, slaapkamer, dressing of andere open ruimte.

Voor een passpiegel kan juist worden gekozen voor een smalle en hoge verhouding. De brede gouden lijst omlijst het spiegelglas dan krachtig en maakt van de spiegel een volwaardig onderdeel van het interieur. Ook in kleinere maten blijft het strakke ontwerp mooi in verhouding, bijvoorbeeld als badkamerspiegel of toiletspiegel.

De combinatie van maatwerk, Italiaanse ambacht en een met de hand aangebrachte antiekgouden afwerking maakt iedere Romano tot een bijzondere spiegel. De strakke vormgeving blijft modern, terwijl het bladgoud slagmetaal en de handmatige patina zorgen voor warmte, diepte en karakter.

Museumkwaliteit uit Italië · Met de hand belegd met bladgoud slagmetaal · Handmatig gepatineerd · Doorgekleurde versteknaden · Maatwerk mogelijk
Powered by EasyWebshop