wit-trademark

   Tel: 06 215 16 836



Spiegel collectieSale !Stoere spiegel Mick Zilver 70x80cm Aanbieding

Stoere spiegel Mick Zilver 70x80cm Aanbieding

z11AC627a Stoere spiegel Mick Zilver 70x80cm Aanbieding

z11AC627a Stoere spiegel Mick Zilver 70x80cm Aanbiedingz11AC627a Stoere spiegel Mick Zilver 70x80cm Aanbiedingz11AC627a Stoere spiegel Mick Zilver 70x80cm Aanbiedingz11AC627a Stoere spiegel Mick Zilver 70x80cm Aanbieding

€ 299,95 € 190,00

Levertijd België: 5-7 werkdagen

Levertijd 2-3 werkdagen - Voorraad: 2


HANDGEKLEURD · MADE IN ENGLAND · LAATSTE EXEMPLAREN · SALE

Spiegel Mick – zilver met een subtiele champagnegloed

De Mick is een rijk gedecoreerde klassieke spiegel, gemaakt in Engeland. De houten lijst is opgebouwd uit sierlijke bloemornamenten, krulmotieven en verfijnde pareldetails die rondom de spiegel terugkomen. De lijst is met de hand gekleurd en afgewerkt met bladzilver slagmetaal met een subtiele champagnegloed. Hierdoor heeft het zilver een warme, zachte uitstraling die prachtig aansluit bij de klassieke ornamentiek.

Met een lijstbreedte van 9,5 cm en een royale diepte van 7 cm heeft Mick een opvallende en bijzonder decoratieve profilering. De opengewerkte details en verschillende hoogten in de ornamenten zorgen voor een fraaie diepte- en schaduwwerking, waardoor de handgekleurde zilveren afwerking extra mooi tot leven komt.

Het facetgeslepen spiegelglas vormt een elegante overgang naar de rijk gedecoreerde lijst. De facetrand vangt het licht subtiel en geeft de spiegel een extra luxe uitstraling.

Dankzij de gemonteerde ophangbeugels kan Mick zowel horizontaal als verticaal worden opgehangen. Daarmee is deze spiegel bijzonder geschikt als wandspiegel boven een console of schouw, maar ook als verticale spiegel in een luxe hal, slaapkamer of dressing.

Spiegel Mick is gemaakt in Engeland en behoort tot de laatste beschikbare exemplaren van deze collectie. De resterende spiegels worden nu aangeboden in de sale. Zodra deze zijn verkocht, is dit model niet meer beschikbaar. Op = op.

Rijke ornamentiek en een warme zilveren afwerking

Bladzilver slagmetaal
De houten lijst is met de hand gekleurd en afgewerkt met bladzilver slagmetaal. De ambachtelijke afwerking geeft het oppervlak subtiele verschillen in glans en kleurnuance en benadrukt de vele details van de ornamenten.

Subtiele champagnegloed
Het zilver heeft een lichte champagnegloed waardoor de kleur warmer en zachter oogt dan helder zilver. Afhankelijk van het daglicht en de verlichting verandert de uitstraling subtiel van koel zilver naar een warmere zilver-champagnetint.

Bloem- en krulornamenten
De lijst wordt gekenmerkt door rijk uitgewerkte bloemen, krullen en klassieke decoratieve elementen. De opengewerkte gedeelten geven de lijst extra diepte, terwijl de verfijnde pareldetails langs de binnenzijde voor een elegante overgang naar het spiegelglas zorgen.

Royale profilering
Met een breedte van 9,5 cm en een diepte van maar liefst 7 cm heeft de lijst een krachtige driedimensionale uitstraling. Juist door deze royale diepte komen de ornamenten en de verschillende kleurnuances bijzonder mooi tot hun recht.

Facetgeslepen spiegelglas
Het facetgeslepen spiegelglas geeft Mick een verfijnde finishing touch. De facetrand vangt het licht langs de spiegel en vormt een luxe overgang tussen het heldere spiegelbeeld en de rijk gedecoreerde lijst.

Specificaties

Model
Mick

Herkomst
Engeland

Materiaal frame
Hout

Afwerking
Handgekleurd

Kleur
Zilver · bladzilver slagmetaal met een subtiele champagnegloed

Lijstbreedte
9,5 cm

Lijstdiepte
7 cm

Spiegelglas
Facetgeslepen spiegelglas

Ophanging
Ophangbeugels horizontaal en verticaal gemonteerd

Plaatsing
Horizontaal of verticaal

Decoratie
Rijke bloem- en krulornamenten met verfijnde pareldetails

Toepassing
Geschikt als wandspiegel, schouwspiegel en decoratieve spiegel

Beschikbaarheid
Laatste exemplaren in de sale · op = op

SALE · LAATSTE EXEMPLAREN · OP = OP

De laatste Mick spiegels

De Mick behoort tot de laatste beschikbare exemplaren van deze Engelse collectie en wordt daarom nu aangeboden tegen een speciale saleprijs.

Een bijzondere spiegel voor wie houdt van klassieke ornamentiek, een warme zilveren afwerking en een rijk gedetailleerde houten lijst. Wanneer de resterende exemplaren zijn verkocht, is Mick niet meer verkrijgbaar. Zolang de voorraad strekt · op = op.

Made in England · Handgekleurd · Bladzilver slagmetaal · Champagnegloed · Facetgeslepen spiegelglas · Laatste exemplaren
Powered by EasyWebshop